Wirtualny Spacer


Kliknij na baloniki a przeniesiesz się do wirtualnego przedszkola

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cookies

giweather joomla module

Info

 

Przekaż   1%

1

 

 

28 maja przedszkolaki z grupy „Złotych Rybek” obchodziły Dzień Soku. Rozpoznając i nazywając ulubione owoce same dobierały składniki na napój. Każde  z dzieci samodzielnie zrobiło zdrowy soczek ze swoich ulubionych owoców. {Play}

                                       Marta Gębczyńska

„Złote Rybki” odwiedziła dziś pielęgniarka, Pani Małgorzata Jessa. Opowiedziała dzieciom o specyfice swojej pracy i pokazała akcesoria, których potrzebuje do wykonywania zawodu. Dziękujemy za ciekawe spotkanie i poświęcony czas. {Play}

                                  Marta Gębczyńska

W poniedziałek „Złote Rybki” obchodziły Międzynarodowy Dzień Gofra. Przy tej okazji dzieci dowiedziały się skąd pochodzi ta pyszna, chrupiąca przekąska, jak powstaje i z czym może być serwowana. Same przedszkolaki również postanowiły udekorować gofry dżemem, owocami oraz bitą śmietaną. Gofry smakowały znakomicie. {Play}

                      Marta Gębczyńska

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" Złote Rybki gościły mamę Majki, która przeczytała dzieciom książeczkę "Kicia Kocia poznaje strażaka". Dziękujemy za poświęcony czas i miłe spotkanie. {Play}

                                 Marta Gębczyńska

W powietrzu czuć już zmieniającą się porę roku, dlatego „Złote Rybki” zabrały się za założenie wiosennego ogródka! Dziękujemy mamie Tosi za zakup nasion i cebulek. {Play}

                                 Marta Gębczyńska

Copyright © 2024 Przedszkole nr 5  Rights Reserved.