Wirtualny Spacer

Kliknij na baloniki a przeniesiesz się do wirtualnego przedszkola

giweather joomla module

Przekaż   1%

Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

13 października grupa „Muszelek” wybrała się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia szacunku dla książek, wyrabianie nawyku wypożyczania książek, poznanie pracy bibliotekarza oraz wzbogacenie słownictwa dzieci.
Podczas spotkania Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, zapoznała z zasadami zachowania w bibliotece oraz zachęcała przedszkolaki do przychodzenia wraz z rodzicami i wypożyczania książek.Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały rożne, ciekawe przeznaczone dla nich książki oraz wysłuchały bajki o kropeczce pt. „Naciśnij mnie” Tullet Herve. Duże wrażenie na czterolatkach zrobiła makieta ulicy Kościuszki. Pani Ela Habet pokazała dzieciom również pozostałe działy w bibliotece: multimedialny, dla dorosłych oraz czytelnię. Na koniec spotkania dzieci w podziękowaniu za ciekawe zajęcia wręczyły pani Eli laurkę, same zaś otrzymały cukierki. Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze za co serdecznie dziękujemy.
Do przedszkola wróciliśmy wszyscy w dobrych humorach. Mamy nadzieję, że uda się przedszkolakom namówić swoich rodziców do odwiedzenia biblioteki i wypożyczenia książek.
J. Bednarczyk

{gallery}WycieczkadobobliotekiMuszelki{/gallery}

Copyright © 2024 Przedszkole nr 5  Rights Reserved.