Miejskie Przedszkole nr 5


Zapisy

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Cookies

giweather joomla module

Info

 

Przekaż   1%

1

 

 

W "Złotych Rybkach" rozpoczęły się już pierwsze przygotowania do świąt. Wszyscy zaangażowali się w pieczenie pierników. {Play}

                                                                Grażyna Bojańska

"Złote Rybki" skorzystały dzisiaj z naszej przedszkolnej atrakcji jaką jest "magiczny dywan". {Play}

                                                                          Grażyna Bojańska

Dziś w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza ważna dla maluchów uroczystość pasowanie na przedszkolaka. Po części artystycznej, w której zaprezentowały swoje umiejętności, dzieci złożyły ślubowanie, po czym pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. „Złote Rybki” przyrzekały co dzień rano buzię mieć roześmianą. Mamy nadzieję, że słowa dotrzymają. {Play}

                                                               Grażyna Bojańska

Adaptacja to proces i każde dziecko przechodzi je w swoim tempie. Nie możemy magicznie sprawić, by dziecko przestało płakać i chętnie poszło do przedszkola. Możemy jednak starać się mu pomóc i powoli w przyjaznej atmosferze zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. W naszym przedszkolu w zorganizowanych dniach adaptacji uczestniczyło 100 procent dzieci z rodzicami. Mamy nadzieję, że znacznie wzmocniły one zdolności adaptacyjne dzieci. {Play}

                                                                                  G.Bojańska

Copyright © 2023 Przedszkole nr 5  Rights Reserved.